Hooldus

Tänapäevase tehnika kasutamine, pealtnäha ka nii lihtsas valdkonnas nagu saun, eeldab siiski selle hooldamist. Iga saun või spaa, milles on tehnika, mehhaaniline või elektrooniline, on mingil määral ohtlik. Järsk temperatuurimuutus, suur õhu niiskus, õlide aurustumine – kõik see sunnib tehnika tootjaid kasutama vastupidavamaid materjale kuid ka tooteid keerulisemaks muutma. Sauna iga tehniline seadeldis on loodud looma just seda mugavuse atmosfääri, mille pärast me spaasid hindamegi. Iga masin või aparaat töötab paremini ja kauem, kui me kanname selle eest pidevalt hoolt. Nii mõnigi toru või juhe jookseb seina sees või põranda all ja mida ei saa parandada muidu kui tuleb sein või põrand lõhkuda.

 

Parandamise vältimiseks on parem siiski riknemist vältida. Süsteeme, mis reguleerivad filtreerimist või doseerimist tuleb seadistada ja hooldada, sest nende korrashoiust sõltub ei rohkem ega vähem kui teie tervis. Kuid see ei tähenda ka seda, et kõiki süsteeme ja seadeldisi tuleb kogu aeg jälgida. 
Piisav hooldus tähendab süsteemset kontrolli, kuluvate osade või ainete vahetamist-lisamist, ja mis kõige tähtsam – kliendi mugavust. Garantiikohustuste perioodil on plaanipärane ülevaatus kooskõlas tootjaga. Kuid ka garantiiperioodi lõppedes jätkavad mugavust hindavad kliendid meiega hoolduslepingut, sest see ongi pärisel mugav ja ei pea end ise üksikasjadega kurssi viima. Reaktiivainete ja filtrite vahetamine, dosimeetrite reguleerimine, andurite ja süsteemide kontrollimine, kõiki neid töid kuni koristamiseni ja desinfitseerimiseni välja, teevad meie spetsialistid teile sobival ajal.

install-white.png
install.png