Valge haab

Ideest lahenduseni:

*Saun – Võimalik, et sinu parim tervisearenguks olev sõber.

Tema nimi on Saun ehk lõõgastus sinu kodus. Ta tekitab elamisse looumlikku lisa osa tervikust. Pole hullemat segadust kui sa tunned ennast väsinuna tööst või sportimisest, mõnest muust vaimsest või füüsiliset tegevusest, siis kui sa tahaks asjad nurka visata ja tunda lõõgastust sellest väsitavast päevast.

*Kuidas tagada üks kõige olulisemaid heaolu tundeid, milleks on uni. Pikas perspektiivis parandab korralik ööuni tervist ning pikendab eluiga. Seetõttu on oluline mitte teha kompromisse oma une arvelt. Selle tagamiseks parimaid viise on kasutada Sauna, saunaskäik aitab end maha laadida, ning seejärel uuenenuna patareid täis laadida.

*Kuid siis tekib küsimus, kuidas luua stiilne ja jätkusuutlik saun.
Pea iga inimene on seisnud ruumi ees ja mõelnud, et mida siia ehitada? Ideid võib olla küll palju, aga kui mõtted on käinud läbi emotsiooni ajel, siis on raske ja aeganõudev omavahel kombineerida tühja ruumi ja mida sinna ehitada.

*Valge tooniga saun – Head ja Vead

Internet ja ajakirjad on täis kauneid valgeid saune, mis tunduvad lausa ideaalsed ja panevad ahhetama. Valge saun on ilmselt üks kõige populaarsemaid valikuid sisustamisel (tegemist on haava puitmaterjaliga). Miks inimesed armastavad heledat sauna ehk mis on valge sauna plussideks? Mis on aga nõrgad kohad, kui on soov paigaldada valge sauna sisustus? Vaatame üle nii plussid kui ka miinused.

Valge sisustusega sauna plussid:
Valge saunasisustus on vaieldamatult väga levinud valik. Valge sauna sisustsus on osa Skandinaavia stiilist, mis on pikka aega olnud väga populaarne. Valge mõjub ka modernsena. Mis muudab aga valge sauna inimestele nii meelepäraseks?

+Valge sauna sisustus on olnud põhjusega pikka aega populaarne ja muutunud lausa ajatuks klassikaks. Kui teised trendid tulevad ja lähevad, siis valge sauna sisustus on alati stiilne, värske ning kordagi ei teki tunnet, et saun on kuidagi vanaaegne.

+Valge ei tähenda igavat. Seda on imelihtne erinevate aksessuaaridega muuta omapäraseks. Näiteks põneva välimusega kerised, kibud, dekoratiivplaadid või dekoratiivkivid. Võimalusi on lõpmatult!

Valge sauna miinused:

Isegi valge stiili armastavad tõdevad, et valge sauna sisustus tuleb omade miinustega. Millised need on?

-Valge värv näitab väga lihtsalt välja mustust. Valge ei määrdu teistest värvidest rohkem, vaid plekke on lihtsalt kergem märgata. Seega arvesta sellega, et valge sauna sisustsus vajab tunduvalt tihedamini puhastamist. Õnneks on enamus saunamaterjale kergelt puhastatavad.

-Liiga palju valget võib tunduda üksluine ja igav. Kuna saun on kodu süda, siis peab see olema kodune ja hubane, ainult et puhas valge võib mõjuda vastupidiselt. Õnneks saab seda vältida, kui lisad veidi värve ja muid aksessuaare.

author avatar
admin