Peo ja puhkepaketid

PAKETID "TERVIS"

 


KAALU LANGETAMINE

Antud pakett sobib suurepäraselt sportlaste jaoks, kes enne võistlusi tahavad langetada kaalu ja ka nende jaoks, kes soovivad vähendada kaalu ilma mingeid diete ega kirurgilist vahelesekkumist.

Loe edasi

PERESAUN

Kus võib lõbusalt ja tervislikult veeta aega koos perekonnaga? Muidugi ju meie Saunaküla SPA-majas. Omalt poolt pakume Teile kolm erinevat saunat ühes kohas, aga nimelt – soome, auru ja infrapunasauna.. Saunas käimine aitab Teid puhastada organismi toksiinidest, parandab lihaste tööd, vereringet ja ainevahetust.

Loe edasi

TAASTA OMA JÕUD

Antud teenuste pakett sobib suurepäraselt kõikidele, kes soovivad täielikult parandada ülekoormatud lihaste ja liigeste tööd pärast rasket füüsilist aktiivsust.

Loe edasi

KÜLALISTEMAJA

Meie kodulehelt võite valida külaliste maja soovide kohaselt ja broneerida seda ööpäevaks ning isegi pikemaks ajaks. Kõikides majades on vajalikud mugavused: dušš, kümblustünn, saun, uus mööbel, avarad saalid, audio- ja viedeosüsteem, köögitehnika, mangal ja barbecue. Lisaks on majades ka telefoni- ja internetiühendus.

Loe edasi

PAKETID "AKTIIVNE PUHKUS"

 


Paintball

<p>Paintball –pall värviga on väga aktiivne, dünaamiline, äge ja kaasahaarav meeskonnamäng, ühteviisi huvitav nii täiskasvanutele kui lastele, meestele ja naistele, kus on kasutusel&nbsp;<br></p>

Loe edasi

Vibuturniir

Kui ringi joosta ei soovi, aga saunakõrvale soovite head aktiivset tegevust, siis selleks sobib Robin-Hoodi vibuturniir. Turniir sisaldab vibuspordi tutvustust, algõpet ning kulmineerub võistulaskmisega, kus selgub päeva “Robin Hood“. Kasutame traditsioonilisi ehk longbow vibusid Falco Legend, mille erinevad tõmbetugevused võimaldavad märki lasta nii täiskasvanutel kui ka lastel.

Loe edasi

Sumoareen

Sumoareen rikastab sportlike ja meelelahutuslike ürituste programmi, pakkudes igale huvilisele, sõltumata tema vanusest ja füüsilisest vormist, uusi atraktiivseid mängulisi tegevusvõimalusi. Komplektis 2 kostüümi koos alusmatiga.

Loe edasi

Aardejaht

Legendi järgi on territooriumile peidetud hinnaline aardekirst. Kus täpselt ei mäleta keegi. Küll aga on aarde peitjatest alles jäänud legend, üks tühi tabel ja erilised prillid. Kui tabel ära täita, siis pidavat prillidega nägema aardekirstu asukohta.

Loe edasi

Geoseiklus

Geoseiklus on meeskonnamäng, mida eristab teistsugustest GPS-mängudest see, et iga kord on mängu teema uus ja just sinu seltskonnaga seotud. Ükski geoseiklusemäng ei sarnane teisega. Mäng paneb proovile osalejate mõistuse ja füüsise. Et kõik aktiivselt kaasa saaksid lüüa jaotatakse osalejad väiksematesse meeskondadesse (5-7 inimest).

Loe edasi

Fotojaht

Fotojaht on omanäoline ja veidi pöörane mäng gruppidele, mis on viimastel aastatel kasvanud Eestis lausa eraldi turismiatraktsiooniks. Et edukas olla läheb vaja parajalt fantaasiat ja veidi julgust ning kõvasti suhtlemist tiimikaaslaste vahel.

Loe edasi

PAKETID "PIDU"

 


Lugupeetud peigmees! Omalt poolt pakume Teile pidutseda ja ära saata vallalise elu viimane päev meie vene saunas. Teid ootab suurepärane metmekesine saunamaja 40 inimesele. Avatud terrassil võite kasutada barbeque’d ja mangaalil liha, kala või šašlõkki valmistada. Eeltellimusel külmad ja soojad näksid. Lisaks sellele ootab Teid ka pidulik laud, tervislik vihtlemine, kontrastvannid ning meeldiv aja veetmine värskes õhus.

Loe edasi

Korporatiivõhtud on väga hea võimalus suhelda oma töökollegidega väljaspool tööd ja tundma õppida neid lähemalt, ning võimalusel ka premeerida töötajaid kasuliku töö eest. Tänavu pole enam korporatiivõhtu piiratud ainult laua taga istumisega, vaid peo ajal organiseeritakse ka igasuguseid gruppmänge. Meie saunaküla on valmis Teile pakkuma mõlemaid variante. Jahimajas on banketilaud 40 inimesele. Need kes tahavad ennast soojendada, võivad osaleda erinevates spordi- ja seiklusvõistlustes. Omalt poolt pakume Teile gruppmänge nagu orienteerumine, kiirus ja planeerimine.

Loe edasi

Igal rahvusel on omad vallalise elu saatmise kombed. Omalt poolt pakume Teile võimaluse veeta tüdrukute õhtu vene saunas. Lisaks on Saunakülas ka Vene maja, kuhu mahub kuni 40 pruudi sõbrannat ja sugulast, kes peavad unustamatu puhastustraditsiooni (vihtlemine, laulamine, tanssimine jne.) pruudi pereelu alustamiseks, täpselt nagu vanasti oli!

Loe edasi

Nautige puhkust ja sõpradega ajaveetmist, sellel ajal professionaalne grillmeister valmistab Teie jaoks matsva ja mahlase grillliha.

Loe edasi

PAKETID "LASTEPIDU"

 


Kui lapsel on raske istuda paigal ja suhtlemine klounidega ning multifilmide kangelastega hakkab ka pingutavaks muutuma, siis võime lastele pakkuda reisi Aafrikasse. Selle jaoks on meil olemas loodus, päikesepaisteline ilm ja kaelkirjak!

Loe edasi

Nii Saunaküla kui ka võlumaa „Smurfidol“ asuvad metsas. Selleks, et kinkida lastele muinasjuttu ja võimalikult täpselt näidata multifilmi sündmuseid, pakume Teile õhubatuudi, mille nimi on „Smurfide mänguplaneet“. Batuudi pehme ja tugev konstruktsioon kaitseb lapsi võimalikest vigastustest, ning eredavärvilised õhuga pumbatud Smurfid panevad lapsed lõbutsema ja naeratama.

Loe edasi

Lapse sünnipäev on iga täiskasvanud inimese jaoks kõige tähtsam sündmus. Sel päeval peaksid kõik perekonnaliikmed mõnusalt aega veetma ja lõbutsema, ning olema pühendatud ainult lapse sünnipäevale. Just seepärast soovitamegi Teil panna kõik peo organiseerimisega seotud raskused meie kanda ja meeldivalt veeta aega koos lastega.

Loe edasi

Juba täna Teie lapsed saavad tutvuda elava loodusega ja õppida ratsutamise alused. Kutsuge peole ebatavalisi külastajaid, aga nimelt – sõbralikke ja seltskondlikke ponisid. Nad on kuulekad ja heatahtlikud, ning hea meelega võtavad toitu laste käest, ja tänulikkuse märgiks ratsastavad neid oma seljas kogu Saunaküla territooriumil.

Loe edasi
offers-white.png
offers.png