Puhkemajad

Puhkemajad.jpg

 

saunakyla.jpg

Pilt - Saunakyla-Icons.png

Saunapäevad-P-N-EST.png

 

Saunaküla – ainulaadne saunakuningriik 

Te ei ole kunagi varem viibinud niivõrd õdusas paigas, kus väsinud kehale ja kurnatud hingele kingitakse kaunis puhkus ja rahu, ning kus inimene saab tunda end loodusega ühtekuuluvana ja nautida sauna õhkkonda. 

 

Külalised hüüavad: "Me oleme sattunud muinasjuttu!" ning unistavad siia tagasi tulemisest, sest just siin tunned end mõnusalt, noore, terve ja lõõgastununa. 

 

Saunaküla on äärmiselt mugav ja meeldiv puhkepaik, mis ootab külalisi igal aastaajal ning on kuulus oma saunamõnude poolest. Mis meil halvast ilmast, kui kaminas praksuvad puud ning pea on metsa lõhnast uimane. Siin saab pingevabalt ja lõputult juttu ajada ja maitsvat koduõlut mekkida. See on koht, kus keha puhastub ja puhkab ning hinge valitseb rahu.

 

Nende meeldivate hetkede nimel saabuvad Saunakülla külalised Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Skandinaaviast, Põhja- ja Lõuna-Euroopast ja isegi Jaapanist.

Saunaküla asutajad tegelesid asjaga tõsiselt ja asjatundlikult ning uurisid ja kogusid Vene, Põhja-Euroopa ja Türgi saunatraditsioone, st kogusid teadmisi saunakultuuri meistritelt, et luua teile parim saunakogemus.  

 

Küla asub 8 km kaugusel Harku järvest Paldiski maanteed pidi Keila poole maalilises kohas metsa sees. See on mürarikastest teedest eemal, keset loodust, kus piisab vaid ühest sõõmust värskest metsaõhust, et ravida teid terveks kontoriväsimusest. 


Mis teile rohkem meelt mööda on? – Vene saun rohke leiliauru ja lõhnava vihaga või kuiv ja kuum Soome saun aromaatsete looduslike õlidega? Soovite ühendada puhkuse saunakompleksis spaamõnudega või veeta unustamatu nädalalõpp pere, sõprade või kolleegidega? Või nautida romantilist aega kahekesi? Puhata töörutiinist või vastupidi, arutada oma ettevõtte perspektiive vabamas õhkkonnas? -   Saunaküla on igal juhul kõige õigem valik!

 

Saunamaailm-700x400-06-2015-2-ee.jpg

 

Saunaküla ei tee ligitõmbavaks mitte ainult saunamõnud ja hoolitsev teenindus. Siit leiate täiesti ainulaadsed objektid, mis on vaatamist väärt ja millest võib endale mälestuseks foto teha. Näiteks ainulaadne leiliruum suure saunakerisega. 


Kerise kavandas selle ala meister, Peipsi äärest pärit vanausuline Joakim Kulakov, kuldsete käte ja sügavate teadmistega vanameister, kes tunneb hästi kerise ehitamise vana traditsiooni.  See on ainuke omataoline saunakeris Eestis. See on suurepärane meistriteos, mis kaalub tervelt neli tonni!  Täpselt nagu vanal ajal, köetakse ka seda kerist ainult kasepuudega.
Lähme jalutame külatänaval ja vaatame pisut ringi! 

 

Küla ei ole suur – ära eksida ei ole võimalik. Küla koosneb neljast külalistemajast, mis asetsevad üksteisest parajalt kaugel, et mitte häirida külastajate privaatsust. Igas majas on õdusad magamistoad. Verandal on kivist grillimisalused – seal on nii mõnus suveõhtul isuäratav šašlõkilõhn ninas istuda ja loodust vaadata. Sauna ette on paigutatud suured puutõrred, milles on pidevalt läbi filtri ringlev arteesia kaevude vesi. Territooriumil on ka spordiväljakud, laste mänguväljakud ja terviserajad. 
Teil ei ole muud teha jäänud,  kui valida maja ja asuda elu nautima.

 

Kuuma ja leili tervistav mõju on inimestele teada juba ammusest ajast. Saunaskäimine parandab vereringet, aktiveerib immuunsüsteemi, suurendab lihastoonust, rahustab närvisüsteemi, karastab organismi.  

Saunaküla ootab teid aastaringselt. Broneerige kiiresti maja, mis teile meeldib, ja valmistuge oma elu parimaks saunaseikluseks!

 

Saun on elustiil!

 

Деревня3-EST.jpg