Sinu sauna uus elu

Saunamaailma renoveerimispakett on kolmeastmeline:

 • 1Sauna seisukorra hindamine 
 • 2Renoveerimisplaani ja eelarve koostamine 
 • 3Renoveerimistööde teostamine 

Iga täispaketi tellija saab kerisekivid (periodiit) TASUTA! Kõigile renoveerimistöödele kehtib korralise hoolduskokkuleppe tellimisel pikendatud 5-aastane garantii.

Renoveerimisplaani koostamisel küsi kindlasti uusi lahendusi:

 • - LED valguslahendused
 • - muusikasüsteemid
 • - aroomiteraapia
 • - soolakivi- või kadakapaneelid
 • - ja palju muud huvitavat...

Arvestades ekstreemseid tingimusi (suured temperatuurikõikumised, kuumus, niiskus), vajab saun kindlasti regulaarset hooldust. Et Sinu saun Sind aastaid teeniks ja häid emotsioone pakuks, tasub nõu küsida spetsialistidelt. Saunaküsimustes oleme selleks kindlasti meie!

Kas Sinu saun on korras? Kontrolli siin

* Vananenud või rikkis saun võib olla paljude tervisehäirete põhjuseks. Näiteks, juhul kui ventilatsioon ei tööta korralikult, suureneb oht ülekuumenemisele ja kuumarabandusele. Samas ka niiske õhk, mis ei ole ühtlaselt jaotatud  leiliruumis,  võib põhjustada puidu liigset kulumist sauna teatud kohtades. Aja jooksul kerisekivid ka vananevad ja vananedes kaotavad oma omadusi, see aga vähendab märgatavalt saunaskäigu kvaliteeti.

Projekti näidis

Enne

Leitud probleemid:

 1. Puudub ventilatsioon
 2. Tulekahju oht
 3. Ebamugavad lavaistmed
 4. Hallitus
 5. Ebameeldiv lõhn

leiliruum.jpg

 

Pärast

sauna-after.png

1. Valgustusega saunakibu

LED valgustusega saunakibu koos adaptoriga 

195.00.- €

170.00.- €

2. Seljatugi LED valgustusega

Seljatugi LED valgustusega (pikkus - 2100mm) ja adapter

122.00.- €

112.00.- €

3. Lavamooduli LED riba

Lavamoodul LED valgustusega (3 m LED riba)

41.00.- €

37.00.- €

4. MP3 mängija

<p>mp3 mängija sauna jaoks</p>

145.00.- €

132.00.- €

5. Dekoratiivkivi

Dekoratiivkivi saunaseina viimistluseks (0.9m2)

73.00.- €

64.00.- €

6. Seljatoe nurk

Ergonoomiline seljatugi

78.00.- €

70.00.- €

7. Lavamoodul

Lavamoodul, haab (2400 mm)

114.00.- €

103.00.- €

Saunade renoveerimine

Anna oma saunale uus elu

Saun ehitatakse alati arvestusega, et ta kestaks pikki aastaid. Kui elumajas või korteris tehakse värskenduskuuri vähemalt kord viie aasta jooksul, siis saunad püsivad sama väljanägemise ja sisuga isegi aastakümneid. Parimal juhul võetakse ette kerisekivide vahetus või lavalaudade hooldus. Enamjaolt piirdutakse vaid duššikardinate, põrandarestide ja katkiläinud segistite vahetamisega.

„Uue aja saunad“ ja saunaehitajad järgivad mitmeid sisekujundustrende, mida seni on kasutatud vaid eluruumides. Sisseehitatud niiskuskindlad muusikasüsteemid mp3 mängija ja raadioga, rikkalikke disainlahendusi pakkuvad LED valguslahendused, seinadekoratsioonid, aroomiteraapia või valgustusega kibud, on hea võimalus saun omanäoliseks ja trendikaks muuta. Oleme oma klientidelt saanud tagasisidet, et peale sauna renoveerimist on nii mõnegi pere saunaskäigud muutunud varasemast pikemaks ja kogemus erakordselt meeldivaks. Nii valguse, aroomi- kui ka muusika tervendavad ja taastavad omadused saavad nüüd saunas targalt ära kasutatud ja enda tervise heaks tööle pandud.

Kui sauna ehitab youtube või naabrimehest konsultandi abiga valmis pea iga harrastusehitaja, siis keerulisemaid disainlahendusi igaüks ette võtta ei riski. See ongi hetk, mil tasub meie jutule tulla. Mõne põneva detaili või elemendi lisamisega on võimalik saavutada ka vähese aja ja rahaga efektne tulemus. Loomulikult tuleb enne uute lahenduste kasutuselevõtmist kogu saun üle vaadata ja hinnata kõigi ehituskonstruktsioonide seisukorda. Renoveerimise käigus vahetame või taastame ka hävinenud lavalauad, paigaldame kerise kaitsepiirded ning korrastame ventilatsiooni- ja elektrisüsteemid. Samuti teostame põhjaliku kerise või aurugeneraatori kontrolli ja hoolduse (või vahetuse).

Kas sinu saun on korras? Kontrolli siin

building-white.png
building.png