Puhkepaketid

Saunaküla

Peo- ja puhkepaketid.

Kujundame, projekteerime ja ehitame Teie unistuste sauna!

Saunaküla

Paketid "TERVIS".

Pakett “Taasta oma jõud”

Antud teenuste pakett sobib suurepäraselt kõikidele, kes soovivad täielikult parandada ülekoormatud lihaste ja liigeste tööd pärast rasket füüsilist aktiivsust. Teenuste pakett sisaldab: Proffesionaalset saunakümblemist leiliga. See parandab vereringet ja hapniku imendumist lihastesse ning võtab väsimuse ära; Klassikalist massaaži mis puhastab lihaseid toksilistest ainetest ja teeb nad elastseks ja nõtkeks.

Lisainfo

Pakett “Peresaun”

Kus võib lõbusalt ja tervislikult veeta aega koos perekonnaga? Muidugi ju meie Saunaküla SPA-majas. Omalt poolt pakume Teile kolm erinevat saunat ühes kohas, aga nimelt – soome, auru ja infrapunasauna.. Saunas käimine aitab Teid puhastada organismi toksiinidest, parandab lihaste tööd, vereringet ja ainevahetust. Aga see ei ole veel kõik. Kohe pärast vihtlemist kuumas saunas ootab Teid külmblustünn, mis karastab Teie organismi ja tõstab toonust. Pärast saunakäiku ja muid saunaprotseduure tuleb õige aeg võtta kerget õhtusööki ja juua teed. Teil on võimalus võtta vajalikud toiduained kaasa ja teha süüa kaetud terrassil. Pärast seda ootab Teid sügav ja tervislik uni. SPA-majas on 4 magamiskohta. Kingitage oma perekonnale tervislik nädalavahetus!

Lisainfo

Pakett “Kaalu langetamine”

Antud pakett sobib suurepäraselt sportlaste jaoks, kes enne võistlusi tahavad langetada kaalu ja ka nende jaoks, kes soovivad vähendada kaalu ilma mingeid diete ega kirurgilist vahelesekkumist. Pakett sisaldab:

Lisainfo
Saunaküla

Paketid "PIDU".

Pakett “Grillipidu”

Pakett “Grillipidu” 25-40 inimest 4 tundi sauna Grill-liha valik Catering Varustus Grillmeister Saunamajade rendi valik (hind sisaldab soodustust -20%). Grillmeistri teenus Teie peo läbiviimiseks.

Lisainfo

Pakett “Tüdrukute õhtu”

Pakett “Tüdrukute õhtu” 4-40 inimest 4 tundi sauna 3 vihta 6 rätikut Catering Igal rahvusel on omad vallalise elu saatmise kombed.

Lisainfo

Pakett “Firmapidu”

Korporatiivõhtud on väga hea võimalus suhelda oma töökollegidega väljaspool tööd ja tundma õppida neid lähemalt, ning võimalusel ka premeerida töötajaid kasuliku töö eest. Tänavu pole enam korporatiivõhtu piiratud ainult laua taga istumisega, vaid peo ajal organiseeritakse ka igasuguseid gruppmänge.

Pakett “Poissmeeste õhtu”

Lugupeetud peigmees! Omalt poolt pakume Teile pidutseda ja ära saata vallalise elu viimane päev meie vene saunas. Teid ootab suurepärane metmekesine saunamaja 40 inimesele.

Saunaküla

Paketid "AKTIIVNE PUHKUS".

Pakett “Fotojaht”

Kui tahad mängu, mis võimaldab pikast koolitus- või seminaripäevast lõõgastuda ilma igasuguse peamurdmise, planeerimise või muu aju ülekoormusele viiva pingutuseta, siis mängi Fotojahti!

Lisainfo

Pakett “Geoseiklus”

Geoseiklus on meeskonnamäng, mida eristab teistsugustest GPS-mängudest see, et iga kord on mängu teema uus ja just sinu seltskonnaga seotud. Ükski geoseiklusemäng ei sarnane teisega. Mäng paneb proovile osalejate mõistuse ja füüsise.

Lisainfo

Pakett “Aardejaht”

Legendi järgi on territooriumile peidetud hinnaline aardekirst. Kus täpselt ei mäleta keegi. Küll aga on aarde peitjatest alles jäänud legend, üks tühi tabel ja erilised prillid. Kui tabel ära täita, siis pidavat prillidega nägema aardekirstu asukohta.

Lisainfo

Pakett “Sumoareen”

Sumoareen rikastab sportlike ja meelelahutuslike ürituste programmi, pakkudes igale huvilisele, sõltumata tema vanusest ja füüsilisest vormist, uusi atraktiivseid mängulisi tegevusvõimalusi.

Lisainfo