Projekteerimine ja disain

Sauna ehitus algab siin

Projekt ja disain.

Sauna projekti hind alates 400.- EUR

Projekt sisaldab

Tähelepanu

Kuidas me töötame

Kui soovite taotelda meilt saunaprojekti, siis palun kõigepealt valige Teie soovidele ja kujundusele vastav sauna tüüp ja täitke projekti tellimise vorm, mis leidub meie kodulehe „Saunaprojektid“ rubriigist. Peale seda täitke korralikult kõik vajalikud lahtrid ja kirjutage „Lisainfo“ lahtrisse sauna üksikasjadega seotud infot (sauna mõõdud, kerise/generaatori tüüp, voodrilaua materjal, valgustus, saunauks/aken jne.). Peale kinnituse saamist võite sauna projekti teenuse eest maksta. Teenuse hind on 400€.

Sauna projekti arendamise käigud

Sauna projekti arendamise käigus saadame Teile kõigepealt eelvaate projekti e-maili teel. Peale projekti lõplikku kinnitamist, arvestades võimalikke üksikasjadega, hakkame tegelema 3D-visualiseerimisega. Viimasena tulevad kõik projekti arendamise käigus arvestatud üksikasjad koos saunamaterjalide kalkulatsiooniga ja 3D-visualiseerimisega.

Projektide näidised.

Selleks, et oleks lihtsam mõista, millega tegemist on, siis jagasime projektid nö. pakettideks. Kõikidele pakettidele kehtib sama hind. Peale seda, kui meie kujundajad on saanud päringu Põhipaketi koostamisest, pakuvad nad Teile päris lihtsa ja hea hinnaga lahenduse. Aga see ei ole veel kõik. Soovi korral on Teil võimalus tellida Premium paketi, mis sisaldab tunduvalt kallimat tehnikat ja hoopis teistsuguseid sauna ehitusmaterjale.

Standart

Optimaalne

Preemium

Valmis saunakujunduse valik ja selle ellu rakendamine.

Oleme paljude aastate jooksul välja arendanud palju erinevaid sauna projekte ja ehitanud sadasid kaasaegseid saunu. Iga sauna projekt on kordumatu sõltuvalt sauna tüübist, kujundusest ja mõõtudest. Loodame, et Teie ka leiate siit oma lahenduse, mida saate tulevikus ellu rakendada. Anname Teile võimaluse omandada valmis projekti meie kollektsioonist. Selleks, et sauna projekti ellu rakendada, on vaja juurde tellida lisateenuse nagu „Projekti ellu rakendamine”. Kui soovite valitud projekti hindasid uundada, siis valige lisateenus „Kalkuleeri uuesti“.

Projekti kohandamine

Projekti kohandamine Teie ruumile

60.-

Ümberkalkuleerimine

Vana hindade rekalkulatsioon

50.-

Projekti taotlemine.

Projekti alustamiseks peate saatma oma kinnituse, mida saate teha, täites alloleva vormi . Kui me saame teie taotluse kõikide üksikasjade, mõõtmete, lisatud saunakava ja saunaruumi täiendavate piltidega, saadame teile makse lingi. Pärast makse sooritamist hakkame sauna projekti tegema.
    Leili saun    Aurusaun    Infrapuna saun    Kombi saun    Muu    Kui ruum on keerulise kujuga, siis andke sellest teada kommentaarides all.


    Tava klass    Kesk klass    Luksus klass      Hele    Tume    Hele - Tume  


    Aken    Klaassein    Klaassein uksega    Klaasuks alumiinium raamiga    Klaasuks puitraamiga  


    Kivi sein    Soola sein    Kadaka paneel    Termo kork    Muu  


    Puukeris    Läbi seina köetav    Veesojendus    Ehitada korsten  

    Elektrikeris    Elektrikeris + auruti    Kaug. juht pult  

    1 faas / 230V    3 faasi / 400V  

    Aurugeneraator    Infrapuna element    Saunum  

    Kaitse kuni 16A    Kaitse kuni 25A    Kaitse kuni 40A      Sundsüsteem    Loomulik süsteem  


    Raadio / MP3    Aroomisüsteem    GSM seade    Veefilter    Muu  


    LED paneel    Seljatoe valgustus    Kibu LED-valgustusega    Lava ääre valgustus    Värviline valgustus    Muu