Uudised

Projektiga või projektita

image003.jpg

Kas peaksime kõike ise teadma ja oskama või on mõistlik teatud küsimustes siiski spetsialisti abi kasutada? Tänapäeval on sauna ehitamisel võimalusi ja lahendusi tuhandeid, kuid kõike ei pea ise teadma ning oma esimese sauna peal järgi katsetama.  Seepärast pakub Saunamaailm kõigile huvilistele võimaluse tellida uuenduslik 3D saunaprojekt. 

3D mudel on projekt, mis on spetsialistide poolt läbi mõeldud ja vastavalt teie soovidele ning unistustele projekteeritud. Projekt esitatakse tellijale kas paberil või siis digitaalsel kujul. Kogu töö sisaldab teie uue sauna pealt- ja külgvaateid, perspektiivi, elektri-, valgus- ja ventilatsioonilahendusi, värvilist 3D pilti ja hinnapakkumist antud konkreetsele saunale. 3D saunaprojektis arvestatakse eelkõige kliendi soove. Leiame vastavalt ruumile ideaalse kerise, arvestame sealjuures kõiki tuleohutusnõudeid ning projekteerime maksimaalselt mugava ja praktilise lava. Lisaks pakume välja muidki põnevaid nüansse, mis võimaldavad tulevikus nautida imelisi saunamõnusid ja parandada tervist.

accamera22-2.jpg__1200x1200_q85_subsampling-2.jpg

Et pakkuda teile võimalikult meelepärast ja personaalset lahendust, soovitame võtta ühendust meie kogenud spetsialistidega. Teeme teie salaunelmad reaalsuseks!

Lisaks vaata siia

Mihhail Gross
Ehitusosakonna juhataja
Tel: +372 6140 304
Mob: +372 52 28 212
E-mail: mihhail@saunamaailm.ee
 
Erki Mirt
Projekteerija
Tel: +372 6215 559
Mob: +372 50 77 752
E-mail: ehitus@saunamaailm.ee