Kogu saunateadus ühest kohast

Kui ehitame või renoveerime sauna, vajame mitmesuguseid ehitusmaterjale ja sisustuselemente. Me võime vajalikke tooteid otsida kaubanduskeskustest, ehituskauplustest või e-poodidest, aga parim viis kvaliteetsete saunakaupade ning -materjalide leidmiseks on osta need saunakaupade müügile keskendunud ja tasemel teenindust pakkuvast kogemustega ettevõttest.

 

IMGP1058.JPG

 

Üheks selliseks on 1999. aastal avatud Saunamaailma kauplus, mis oli Eestis üks esimesi omataoliste seas. Kaupluses on lai saunatoodete valik, poekülastajatele ei ole märkamatuks jäänud kliendisõbralik ja kõrge teeninduskultuur. Seda kinnitab ka Saunamaailma kaupluse müügijuht Lauri Laprik, kelle sõnul on kaupluse töötajad kogenud asjatundjad ja pakutav kaup kvaliteetne ning mitmekesine. „Meie kauplus on pikkade traditsioonidega, olles tegutsenud ligi 20. aastat. Saunatooteid on poe kaubavalikus üle 4000, seega suudame rahuldada pea kõik klientide soovid. Pakume kõike saunaga seonduvat, alates spetsiaalsest töödeldud ehituspuidust kuni aroomivedelike ja kehahooldusvahenditeni. Lisaks laiale kaubavalikule saab meilt ka asjatundlikke nõuandeid ja soovitusi, sest iga saun vajab individuaalset lähenemist,“ lubab Laprik.

 

Tähtsamatest tootegruppidest toob müügijuht esile saunamaterjalid (erinevatest puuliikidest valmistatud spetsiaalselt töödeldud saunaehitusdetailid); kerised, infrapunaelemendid, digitaalsed juhtimispuldid, mitmesugused sisustuselemendid ja palju muud. Viimase aja trendikaupadest rääkides nimetab Laprik eri tüüpi keriseid, juhtimispulte ja äpi abil juhitavaid süsteeme, dekoratiivkive ning -paneele (näiteks kadakapaneelid), erinevaid valgustuslahendusi ja trendikaks saanud moodulina pakutavaid infrakabiine (integreeritud dušši, valgusteraapia- ja muusikasüsteemiga). Igal juhul soovitab Laprik saunasõbral saunakaupu valima tulla just Saunamaailma: „Lisaks saunatoodetele on meil kliendi jaoks ka lisaboonused: 5-aastane tootegarantii ja tasuta konsultatsioon. Oluline on, et me mitte ainult ei müü ja soovita, vaid ka projekteerime, ehitame ja renoveerime saunu – meie teoreetilised teadmised põhinevad praktilistel kogemustel!“ Saunamaailma üheks „kaubamärgiks“ on saunapäevad – nädalavahetuse kampaaniad, kus igal laupäeval ja pühapäeval on kaupluses kõik tooted (v.a kampaaniatooted ja eritellimused) -15% tavahinnast odavamad.