KLIENDIKAART

Kliendi-kaart.png

 

  • Personaalset pakkumist kliendile
  • Hulgihindu
  • Konsultatsiooni ehitajatele
  • Projektide kalkulatsiooni
  • Liigsete materjalide väljaostu

Lugupeetud, Klient! Tuletame Sinule meelde, et meie kliendikaardiga saad tellida saunatooteid allahindlusega. Seda kõike on võimalik saada ainult meie salongist aadressil: Pärnu mnt. 234, Tallinn | Järve keskus, 0 korrus. Me alati teavitame oma püsikliente kõikidest uutest toodetest, hinnatest ja teistest kuumatest pakkumistest. Lisainfot võib saada telefoni teel: +372 537 58119, mis on märgitud kliendikaardi tagapoolel.

 

UUDISKIRI

Me alati teavitame oma püsikliente kõikidest uutest toodetest, hinnatest ja teistest kuumatest pakkumistest. Lisainfot võib saada telefoni teel: +372 537 58119, mis on märgitud kliendikaardi tagapoolel või e-posti kaudu lauri@saunamaailm.ee.

VALMIS PROJEKTID

Vali kogumikust valmisprojekt kõikide joonistega ja piltidega. Iga projekt sisaldab saunamaterjalide listi ja kalkulatsiooni. Kui soovid teha kalkulatsiooni vastavalt oma sauna mõõtudele, siis võib seda teha eritasu eest. Juhul kui tellid saunamaterjale, siis saab muuta projekti tasuta. Individuaalse projekti tellimine on ka võimalik.

Lisainfot saab „Ehitamine“ jaotusest.

 

Iga projekt vaimustab Sind oma sauna ehitamisele. Meie spetsialistid annavad Sinule kasuliku konsultatsiooni, mis tulevikus aitab Sind erinevate vigade vältimises sauna projekteerimise ajal. Projekti saab omandada selles vormis nagu pildis näha. Sinna kuuluvad kõik joonised ja kalkulatsioon. Valmisprojekti omandamisel teeme kalkulatsiooni vastavalt Sinu sauna mõõtudele tasuta.

 

GALERII

Suur lao tühjendusmüük

Suur lao tühjendusmüük sauna ehituse materjalidele -20%

Kõige mõnusam on ikka nädalavahetusel sauna teha.

 

Siis on aega. Aega sõpru külla kutsuda, perega koos midagi toredat teha ja hiljem saunas käia. Ka meil on laupäeval ja pühapäeval saunapäevad. See tähendab, et nädalavahetusel on kõik kaubad -15% soodsamad. Soodustus ei kehti kampaaniatoodetele ja eritellimustele.