Paigaldus ja hooldus

Seadmete paigaldus ja hooldus.

Aitame sauna seadmete paigalduse ja hooldusega!

Võime julgelt öelda, et suudame käsitleda nii keerulist ja kaasaegset saunatehika kui leida rohtu erinevatele „saunahaigustele“ – vanad saunad, liigniiskus, kuiv õhk, ventilatsiooniprobleemid jms. Oleme valmis paigaldama ja hooldama teie saunatehnikat kui ka abistama spetsiifiliste remonditööde juures. Kõik tööd teostatakse oma ala meistrite ja kvalifitseeritud spetsialistide poolt. Meie hinnad on paindlikud, tehtud tööle anname kaasa garantii.

Meie firma omab järgmiseid litsentse:.

Meie oskustööd.

Puu- ja elektrikeriste paigaldus

Saunaruumide remont ja renoveerimine

Sauna klaasseinte paigaldus

Suitsuandurite ja moodulkorstende paigaldus

Aurusaunade generaatorite ja teiste elektrooniliste seadmete hooldus ja remont

Pultide ja WIFI-moodulite paigaldus

Mugavad ja muretud

Hoolduspaketid.

Järjest enam küsitakse õige saunahoolduse osas meie käest nõu ja abi. Nüüd on kõigil saunafännidel võimalik tellida just enda saunale ja peremehe rahakotile sobiv hoolduspakett. Paketti on võimalik tellida ühekordselt või sõlmida meiega korraline hooldusleping. Vastavalt kokkuleppele hoiame meie sinu saunal „silma peal“. Kui hoolduse aeg kätte jõuab, anname sellest sulle ise telefoni teel märku ja lepime kokku uue „saunapäeva“. Valikus on 3 erineva mahu ja hinnaga hooldust, koos valime välja just sinu saunale sobiva. Jäta enda sauna tervise eest hoolitsemine meie kanda ja koge parimaid saunaelamusi terves ja rõõmsas saunas!

STANDART pakett

Pakett sisaldab sauna läbivaatamist, kuhu kuulub vajalik protseduuride hindamine ja nende teostamine.

Hind: 40.-

OPTIMAL pakett

Pakett sisaldab sauna läbivaatamist, kuhu kuulub sauna konstruktsioonide ja kütteelementide hinnang ning samuti ka soovituslik kerisekivide vahetamine.

Hind: 80.-

PREMIUM pakett

Pakett sisaldab sauna läbivaatamist, kuhu kuulub sauna konstruktsioonide ja kütteelementide hinnang ning vajadusel kerisekivide vahetamine. Samuti sisaldab pakett ka aurugeneraatori töökorra hinnangut ja lavalaudade hooldust (puhastus, õlitamist ja kasutusmaterjalid).

Hind: 150.-

Lisateenused

Iga saun on omapärane vastavalt oma konstruktsioonile ja kasutamisele. Teeme põhitöid keskmise turuhinna eest.