Ärikohtumised saunas

Äri edu sõltub inimestest, kes seda juhivad. Muidugi on tähtis, et brändid on kvaliteetsed ja tooted head, kuid pearolli mängivad andekad töötajad, kes suudavad ettevõtet osavalt juhtida. Igasugust tehnoloogiat on võimalik järele teha, igat toodet kopeerida. Ainus, mida ei saa järele teha, on inimesed ja nende suhted äripartneritega.

Kuidas muuta need suhted maksimaalselt soojadeks, võimalikult sõbralikeks? Kuidas muuta ärikohtumised meeldivaks ajaveetmiseks, mõjutades äripartnerit tegema otsust, mis oleks hea mõlemale poolele? Igal maal on oma traditsioonid. Näiteks britid peavad äriläbirääkimisi kodus, tutvustades äripartnerit perekonnale, näidates sellega oma plaanide tähtsust. Jaapanlased aga, vastupidi, korraldavad ärikohtumisi kallites restoranides; ameeriklased golfirajal. Kõikidel nendel kommetel on üks ühine joon – ärimehed püüavad igal moel viia ärisuhteid mitteametlikule tasandile.

Kas saun on ikka sobiv ärikohtumisteks?

fac-26.jpg

Võib ju olla, et välismaalast üllatab võõrustaja soov kutsuda ärikohtumisele sauna, kuid meie kaasmaalaste jaoks on see täitsa tavaline. Kui selline ettevõtmine on kõigile meelepärane ja läheb ladusalt, siis sujub hästi ka äritehing, mille pärast see ettevõtmine sai korraldatud. Asi on selles, et saun on neutraalne territoorium; eeldatakse, et siin on lõdvestumise ja igapäevarutiinist vabanemise koht.

Saun on parim kohtumiseks ilma lipsuta

Meie kaasaegsele inimesele – avatud, vaba suhtlemisega – on alati olnud parem lahendada ka kõige keerulisemaid probleeme lõdvestatud olekus, pärast taastavaid, tervendavaid ja aromaatseid saunaprotseduure. See traditsioon elab tänapäeval üle teist tulekut – ärimehed loobuvad tasapisi vajadusest kiire elutempoga sammu pidada ega püüa enam äritehinguid võimalikult kiiresti ajada. Kas tõesti võivad taolised ebaformaalsed asjaajamised mõjutada äriedu positiivselt? Loomulikult, kui te teate sauna mõju ja olete kuulnud Vana-Rooma termidest, kus peeti küll poliitilisi, küll filosoofilisi vestlusi. Vanema generatsiooni inimesed küllap kinnitavad, et sarnaste kohtumiste osav korraldus võimaldab saavutada vapustavaid tulemusi, muutes teie potentsiaalsed äripartnerid päris äripartneriteks ja pannes teie äri õitsema.

Teie tulevase võidu põhitingimus on õige saunavalik heade traditsioonidega, valitud sisekujundus, professionaalne teenindus. Sellistes oludes on konfidentsiaalsete läbirääkimiste ja imettegevate protseduuride sünergia kasulik nii äripartneritele, teile kui ka teie ärile.

prices-white.png
prices.png